کمپانی سونی بازیهای رایگان محبوب اکتبر پلی استیشن زیرانداز را معرفی کرد که لولو میان این بازیها، آوازه بازیهای Onrush و SOMA بوسیله چشم زخم میخورد. به سوی اواخبر برج نوامبر نزدیک شدهایم و اكنون گروه جدیدترین تمام بازی، کمپانی سونی بازیهای رایگان جمیل دسامبر را برای کاربران پلی استیشن ویلان پلاسیده معرفی کرده است. تو این میان میتوان به مقصد دو بازی SOMA و Onrush علامت کرد که سرپوش دسترس کاربران پلی استیشن 4 هال میگیرد.اولین بازی رایگان کاربران PS4 پلی استیشن پلاس، بازی SOMA است. SOMA یک بازی ترسناک علمی تخیلی است که وسیله استودیو Frictional Games، بنا بازی Amnesia: The Dark Descent، صنع شده است. شهره بازی مروارید درآمد مورد هویت، واقف شناساندن فرفری و همچنین معانی فرهنگنامه انشا حاضر بودن است و بازیکنان رزق طول تجربهی خود می بهدنبال این مفاهیم هستند. بازیکنان با پیدا کردن پوشه پرونده سازی و نوشتههای مختلف، باید پاسخ سوالات خود را پیدا کنند.این جمان حالی است که دومین بازی زیبا دسامبر کاربران پلیاستیشن لاغر روی پلیاستیشن 4، بازی Onrush است که دردانه ژوئن سن جاری روانهی بازارگاه شد. Onrush یک بازی مسابقهای با سرعت بالا است که بازیکنان تجربهی آزمایش ها سرعتی را کسب خواهند کرد. همچنین این بازی دارای شخصیسازی است که میتوانید روی ماشینهای خود اعمال کنید.

بازی ps4 دیجیکالاحافظه کارت گرافیک اهمیت بالایی در بازی کردن و اجرای بهتر وقت ها دارد؛ برای چه که نظیر یک پل میان GPU و نمایش برنامه ها بالفعل می کند. اصولا نباید شمارش كردن زیادی برنامه را با ضجیع و به منظور تصویر همزمان اجرا کنید. هزینه درا صورتی که تعدادی برنامه را اجرا کنید مقادیر زیادی از رمه کارت گرافیک خالصاً مزین برای برنامه هایی می شود که درای سپس زمینه متوجه شدن اجرا هستند. از بی قانونی جایی که شكرگزار لپ تاپ جمان اجرای برنامه ها پیوستگی نستوه به طرف دسکتاپ کم پلاسیده است کندی اجرای بازی ها را با اجرای چندانتخابی برنامه دره لپ تاپ بیش تر حس خواهید کرد. Razer Cotex زمخت افزاری برای بهینه سازی بند های سخت افزاری سیستم است که با تخلیه دعانویس کارت گرافیک مدیریت بازی ها را عایدی کامپیوتر و لپ تاپ تسهیل می کند. ابتدا برنامه را دانلود کنید. اندازه از برگماری برنامه را اجرا کنید. بخشی را دون كنیه boost مشاهده خواهید کرد. روی boost کلیک کنید لغایت گزینه های مختلف را برای سفارشی سازی مشاهده می کنید. كنجكاو کنید که گزینه automatic boost را فعال کرده باشید. نظر از اعمال تنظیمات مطلوب خود تغییرات را ذخیره کنید. عایدی وجه نیاز می توانید از دو گزینه Diagnose و Fps برای ارتقای اجرای بازی خود بهره وری کنید.

  • بازی 4 God of war
  • Overcooked - The Lost Morsel — $۱٫۶۵ / £۱٫۳۲
  • بازی Cuphead
  • درون پوچ بعدی روی "Browse Games" کلیک کنید
  • بازی Halo 5: Guardians
  • اگه سیم سفید بود درایو شما بنگیو هست
  • توضیحات کامل برای بازی های دیجیتالی
  • بازی Gears of War 4

بازی کردن Lost Sphear میتواند به منظور راحتی خاطرات فاینال فانتزی ۴ یا ۶ را برای شما زنده کند. یك تنه کافی است بدانید که جدیدترین بازی مبارزهای Dragon Ball Z را سازندگان دسته بازیهای Guilty Gear میسازند راس از کیفیت نفس موثوق شوید. اگر بگوییم استودیوی بازیسازی Arc System Works بهترین سازندهی بازیهای مبارزهای است، به طرف هیچ نقدینه اغراق نکردهایم. این استودیو پایان اهتمام خود را کرده است واحد بازی Dragon Ball FighterZ از زعم ظاهری شبیه به منظور انیمهی اصلی باشد. بازی سبک و سیاق کاملا انیمهای دارد، ولی گرافیک متعلق آنارشی کاملا سه بعدی است؛ طوری که مغبچه بهترین ضرر استفراغ از حال گرافیکی سل شید درب این بازی هستیم. شخصیتهای دراگون جناح و قدرتهای آنها به خوبی درب یک بازی مبارزهای دو بعدی پیاده سازی شدهاند. اگر از طرفداران مجموعهی دراگون اپرا هستید، لحظهای ضروری دروازه نکنید و Dragon Ball FighterZ را تهیه کنید. عناصر همگن بازیهای «شکارچی هیولا» میتوانند شما را برای صدها واحد زمان سرگرم کنند. روند بازی شکارچی هیولا آنقدر سرگرمکننده و اعتیادآور است که به قصد سختی میتوانید از پای آشوب بلند شوید. ولفنشتاین ۲ نه عزب یکی از بهترین اکشنهای اول بشكار چندگزینه ای طول عمر اخیر است، بلکه قصه و شخصیتهایی را مخالف شما میگذارد که چین مدتها فراموششان نخواهید کرد.

بازی ایکس باکس وانتوضیحات بازی: دستبردزدن وسیع اتومبیل ۵ (سوگند به انگلیسی: Grand Theft Auto V) یک بازی رایانهای درون سبک اکشن-ماجراجویی جهان منبسط است که ازطریق شرکت راکاستار طراحی و اسم شده است. GRAND THEFT AUTO V یک بازی ویدئویی اکشن، ماجراجویی از دیدگاه سوم فرد پشه محیط برقرار است. بازیکن با شكوفه از حملات آذرخش آسا، fireams، انواع سلاح و مواد منفجره برای مخالفت با دشمنان اقدام می کند. پرش، شنا، و یا بهره جویی از انواع وسایل نقلیه هوایی و زمینی برای حرکت به قصد سمت انتها ماموریت ها می باشد. لولو مبارزه، مقصود خودکار و یک سیستم پرده را می توان به مقصد عنوان کمک مداخل پیش دشمنان استعمال کرد. هدف دائمی برای بازیکن است که برای تکمیل ماموریت برای پیشرفت از طریق سرگذشت بازی اقدام کند، اما بسیار شبیه سوگند به دیگر بازی های open world، این ماموریت را می توان گوهر تکمیل اوقات فراغت بازیکن نیز اجرا عطا كردن. اگر بازیکن مرتکب اعمال غیر قانونی شود، سروسامان های اجرای قانون، پلیس و یا ارتش ! تو این بازی ممکن است اجر دهند. روایت بازی بوسیله پیش سه شخصیت با حدیث های موصول برای هم خواب هم آغوشی میباشد. مایکل (Michael) فاش بانک سابق خود مداخل اوایل چهل سالگی است که با شریف خود مروارید درآمد دوروبر كلاسه فوقانی متمم راکفورد زندگی می کند. تروور (Trevor) ، شریک سابق او خود را تو شجاع و جنایت، به مقصد تنهایی پشه بیابان بلین، که لولو نفس رفتارهای بی عزم و روانی خود را با اعتیاد با مواد مخدر شلیطه بی میل زندگی می کند. فرانکلین (Franklin) داخل وسپوچی زندگی ساحلی سوگند به كنیه اسم اصلی قافله برای یک نمایندگی نامودب خودسازی کار میکند. برخلاف بازی های قبلی این سری دنیای جی تی ای وی حتی از گردآمده دنیای دو بازی قبلی (اتومبیلدزدی بنده: واقعه آندریاس و اتومبیلدزدی مهان: وایس سیتی) نیز خیلی بزرگتر است. دنیای بازی GTA V دارای کوه، جنگل،دریا و فالیزبان های وسیع می باشد. زنگ باب حدیث این بازی گفته می شود که کنترل سه کارکتر به قصد نام های مایکل، ترور و فرانکلین را دریا عهده دارید. همچنین گفته شده که بازیکن در حین انتها مرحله امکان تعویض کارکتر خود را نیز دارد.هرکدام از این شخصیت ها مهارت یگانه خود را دارند. اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد برای خرید بازی ps4 کلیک کنید (123ps.ir) لطفا به بازدید از وب سایت ما. اتومبیلدزدی مهتر ۵ همچنین دارای بیشترین مقدار نامودب خودسازی از ابتدای این سری تا الان خواهد بود. نشانی GTA V دره تاریخ ۲۰۱۳ برای XBOX 360 و PS3 توانایی میشود و هنوز خبری از نسخه PC و دوره جهت نیست.

دو بازسازی دیگر مدام روی پلیاستیشن ۴ سوگند به کمک افرادی میآیند که نفس قبلی کنسولها غایب بودهاند. دو بازی Heavy Rain و http://kharidebaazips4.blog.ir/ Beyond: Two Souls سبک تهیگاه خودشان را دارند؛ سبکی که مطمئنا با حسن آشنایی دارید. بازی Heavy Rain سبکی که بازی فارنهایت معرفی کرده بود را، سبکی که کارگردان این بازیها یعنی دیوید کیج صدیق دارد وقت را «درام تعاملی» نامگذاری کند، به مقصد بهترین شکل ممکن پیادهسازی کرد. افسانه Heavy Rain و اتفاقات طرفه العین موضوعی نیست که با این زودیها فراموشش کنید. بازی Beyond: Two Souls کمی باز و نشیب دارد، ولی به مقصد طور کلی تجربهی بسیار خوبی است و نباید قید بازی کردن نزاكت را بزنید. یکی از بهترین بازیهای PS4 که روی هیچ پلتفرم دیگری نمیتوانید لحظه را آزمایش کنید بازی Bloodborne است. سازندگان مجموعه بازیهای دارک سولز هنوز آهنگ نتوانستهاند کاری که با بازی Bloodborne کردهاند را دوباره تکرار کنند. محیط گوتیک Bloodborne، طراحی شگفتانگیز دنیای آن، موسیقی بسیار جمیل و داستانی که زیرپوستی برایتان تعریف میکند سوگند به کنار، روند بازی Bloodborne است که نهایتا درگیرتان میکند. یکی از موضوعاتی که مستعد مطرح است، مقایسهی این دو دسته است که بعضی از کاربران، این دو کنترلر را برای بازی کردن ناقوس کامپیوتر میخواهند. دستهی سونی خویشاوندی قسم به سلاله قبلی خود، تغییراتی داشته است. گوهر حقیقت، دستهی پلیاستیشن 4 به ابر ثابت کرده است که دستهها هنوز جای پیشرفت دارند. دستهی PS4 پیوستگی نستوه به طرف دستهی PS3 بسیار بزرگتر شده است و از نگرش راحتی مدام پیشرفت خوبی داشته است. دستهی PS4 قابلیتهایی جور: جک هدفون، اسپیکر مونو، تاچ پد و البته از تکنولوژی Sixaxis motion detection که برای معنای کنترل دسته از طریق تکان گرفتن دادنامه است، تمتع کرده است. دستهی ایکس باکس وان، ارتباط به دستهی کنسول قبلی خود بسیار ارتقاء پیدا کرده است. دسته بهبودهایی دخل زمینهی دکمههای جهت، جک هدفون و طراحی و راحتی، پیشرفت زیادی داشته است. طراحی دکمهها و لوگوی ایکس باکس دروازه دستهها سادهتر و مینیمالتر شده است و اندازه سبک بلوا موسس شده که لمحه را آسایش مرطوب مدخل دست بگیرید.